Zespół

Dentyści w naszej przychodni

Lekarz dentysta Amelia Filipkowska Kierownik przychodni stomatologicznej KrokoDent. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, a następnie staż podyplomowy w gabinecie specjalizującym się w protetyce stomatologicznej. Na licznych kursach i szkoleniach doskonali się głównie w zakresie protetyki oraz stomatologii estetyczniej i zachowawczej. Do tej pory pracowała w gabinetach stomatologicznych na Dolnym Śląsku, w Warszawie i Wołominie. W swojej codziennej pracy w KrokoDent Stomatologia Pruszków przyjmuje dorosłych i dzieci w zakresie:

  • protetyki stałe uzupełnienia protetyczne:    korony, mosty, licówki ruchome uzupełnienia protetyczne:   protezy częściowe, całkowite, szkieletowe, acetalowe
  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii estetycznej
  • endodoncji
  • profilaktyki

Pani Doktor stara się, aby wizyty były jak najmniej stresujące, a pacjenci uśmiechnięci i zadowoleni. W wolnych chwilach lubi czynny wypoczynek.

Lekarz dentysta Ewa Jaskólska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, pedodoncją oraz protetyką.Charakteryzuje się dużą cierpliwością oraz miłym usposobieniem co pozwala jej leczyć z sukcesem również najmłodszych pacjentów.
Ciągle rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach oraz wykładach.
Co roku czeka na pierwszy śnieg aby móc oddać się zimowym szaleństwom na stoku.
Lekarz dentysta Kinga Zosiuk
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pani Doktor od momentu ukończenia studiów uczestniczy w szkoleniach i warsztatach z zakresu szczególnie przez siebie upodobanych dziedzin stomatologii takich jak: stomatologia estetyczna i protetyka oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej. Zanim stomatologia stała się jej pasją, wiele czasu poświęcała na naukę języków obcych, dzięki czemu włada językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.
W pracy zawodowej cechuje ją skrupulatność, precyzja oraz niezwykła cierpliwość.
W KrokoDent Stomatologia Pruszków zajmuje się zarówno dorosłymi jak i młodszymi pacjentami.
Lekarz dentysta Eliza Majewska-Kucharska
Od 2008 roku absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani Doktor ze szczególnym upodobaniem zajmuje się ortodoncją, której uczyła się pod okiem specjalisty ortodonty Piotra Chądzyńskiego oraz na licznych kursach. Nadal poszerza swoją wiedzę na szkoleniach światowej klasy wykładowców, by móc zapewnić Pacjentowi jakość leczenia na najwyższym poziomie. Troska o zdrowie pacjenta, piękny uśmiech, zdrowe stawy skroniowo-żuchwowe oraz zadowolenie każdego pacjenta są nadrzędnym celem Pani Doktor.
lek-dentysta-eliza-majewska-kucharska-ortodonta
Lekarz dentysta Marcin Kucharski – ortodoncja
Lekarz dentysta Justyna Bugaj – chirurgia stomatologiczna
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywa specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie. Stale doskonali swoje umiejętności, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim kompetencje praktyczne.Zajmuje się: zaawansowaną chirurgią stomatologiczną, periodontologią

Doktor Bugaj przyjmuje w środy 15.00 – 20.00.

lek-dentysta-justyna-bugaj-chirurg
Lekarz dentysta Aneta Wiesion Absolwentka Akademii Medycznej w Szczecinie, z pasją podchodzi do swojej pracy.
Swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe stale rozwija uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych, głównie w dziedzinie endodoncji, protetyki i stomatologii estetycznej. W codziennej pracy dąży do doskonałości w kreowaniu pięknych uśmiechów. Doskonale zdaje sobie sprawę, iż każdy pacjent jest inny, wyjątkowy, wymaga indywidualnego podejścia, dlatego każdemu poświęca odpowiednią ilość uwagi i czasu. Potrafi słuchać i rozumie potrzeby Pacjentów. Dba o poczucie bezpieczeństwa, komfort Pacjenta oraz przyjazną atmosferę podczas zabiegu. A po pracy zamienia się w mamę żywiołowej córeczki i wraz z rodziną spędzają aktywnie czas na rowerach, rollkach hulajnodze, łyżwach.
Lekarz dentysta Katarzyna Miękus
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Obecnie rezydent na specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, opiekun Studenckiego Koła Naukowego. Autorka i opiekun licznych prac naukowych i wystąpień na kongresach krajowych i zagranicznych.
Głównymi obszarami zainteresowań zawodowych Pani Doktor jest chirurgia ortognatyczna i zaburzenia drożności dróg odechowych podczas snu, objawiające się głównie chrapaniem. Biegle posługuje się językiem angielskim.
W wolnych chwilach lubi piesze wędrówki. Pasjonuje się urządzaniem wnętrz.
W Krokodent Stomatologia przyjmuje dorosłych i dzieci w zakresie chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i implantologii.

Sobota 3.03.2018

Zapraszamy do umawiania wizyt w soboty

Najbliższa sobota pracująca to 03.03..2018 od 9:00 do 14:00.

Dyżur sprawować będzie lekarz Kinga Zosiuk.