Bezbolesne znieczulenie komputerowe

bezbolesne znieczulenie komputerowe

Chcąc zapewnić pacjentom maksymalny komfort przy znieczuleniach w gabinecie stomatologicznym KrokoDent zaczęliśmy stosować komputerowy system znieczuleń – SleeperOne 5.

Jest to jedno z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych urządzeń tego typu w dziedzinie stomatologii. Końcówka znieczulająca przypomina długopis, a SleeprOne 5 można stosować do prawie wszystkich typów znieczuleń.

Jest to urządzenie, w którym to mikroprocesor dozuje podawanie środka znieczulającego w zależności od prężności otaczających tkanek. Umożliwia to znaczne obniżenie poziomu bólu podczas iniekcji, a to w wyniku zastosowania mechanizmu stałej kontroli oporności tkanek. Dzięki czemu zjawisko rozpierania tkanek – dość częste przy tradycyjnym znieczuleniu – jest minimalizowane, a często wykluczane zupełnie. Komputer cały czas na bieżąco kontroluje powolne tempo aplikacji płynu. Umożliwia znieczulenie przy podaniu minimalnej ilości środka znieczulającego. Dzięki temu do organizmu pacjenta podawana jest mniejsza ilość znieczulenia, a uczucie odrętwienia po zabiegu szybciej ustępuje.

System znieczulenia komputerowego to bardzo skuteczna, precyzyjna i bezpieczna metoda znieczulenia miejscowego polecana szczególnie dzieciom i osobom z dużym poziomem lęku.

Podczas wizyty zapytaj swojego dentystę o komputerowy system znieczuleń i przekonaj się, że wizyta może być jeszcze bardziej przyjemna.

 

Call Now Button