Stomatolog Piastów

Zespół

Poznaj nasz zespół

Dentyści w naszej przychodni

Amelia Filipkowska

Lekarz dentysta

Kierownik przychodni stomatologicznej KrokoDent. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, a następnie staż podyplomowy w gabinecie specjalizującym się w protetyce stomatologicznej. Na licznych kursach i szkoleniach doskonali się głównie w zakresie protetyki oraz stomatologii estetyczniej i zachowawczej. Do tej pory pracowała w gabinetach stomatologicznych na Dolnym Śląsku, w Warszawie i Wołominie.

W swojej codziennej pracy w KrokoDent Stomatologia Pruszków przyjmuje dorosłych i dzieci w zakresie:

Pani Doktor stara się, aby wizyty były jak najmniej stresujące, a pacjenci uśmiechnięci i zadowoleni. W wolnych chwilach lubi czynny wypoczynek.

Justyna Bugaj

Lekarz dentysta – chirurgia stomatologiczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywa specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie. Stale doskonali swoje umiejętności, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim kompetencje praktyczne. Zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz periodontologią. Doktor Bugaj przyjmuje w środy 15.00 – 20.00.

Eliza Majewska

Lekarz dentysta – specjalista ortodonta

Od 2008 roku absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani Doktor ze szczególnym upodobaniem zajmuje się ortodoncją, której uczyła się pod okiem specjalisty ortodonty Piotra Chądzyńskiego oraz na licznych kursach. Nadal poszerza swoją wiedzę na szkoleniach światowej klasy wykładowców, by móc zapewnić Pacjentowi jakość leczenia na najwyższym poziomie. Troska o zdrowie pacjenta, piękny uśmiech, zdrowe stawy skroniowo-żuchwowe oraz zadowolenie każdego pacjenta są nadrzędnym celem Pani Doktor.

Karolina Spodzieja

Lekarz dentysta

Absolwentka stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka. Poza pracą w gabinecie Krokodent jest pracownikiem Zakładu Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie zajmuje się pracą kliniczną oraz naukową.
Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci jak i dorosłych. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji.
Płynnie posługuje się językiem angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim.

Katarzyna Pawluczuk

Lekarz dentysta

.

Izabela Danielczuk

Lekarz dentysta

Marcin Kucharski

Lekarz dentysta – ortodoncja