Zespół

Dentyści w naszej przychodni

lekarz dentsta Amelia Filipkowska
Lekarz dentysta Amelia Filipkowska
Kierownik przychodni stomatologicznej KrokoDent. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, a następnie staż podyplomowy w gabinecie specjalizującym się w protetyce stomatologicznej. Na licznych kursach i szkoleniach doskonali się głównie w zakresie protetyki oraz stomatologii estetyczniej i zachowawczej. Do tej pory pracowała w gabinetach stomatologicznych na Dolnym Śląsku, w Warszawie i Wołominie. W swojej codziennej pracy w KrokoDent Stomatologia Pruszków przyjmuje dorosłych i dzieci w zakresie:

  • protetyki stałe uzupełnienia protetyczne:    korony, mosty, licówki ruchome uzupełnienia protetyczne:   protezy akronowe, akrylowe, szkieletowe
  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii estetycznej
  • endodoncji
  • profilaktyki

Pani Doktor stara się, aby wizyty były jak najmniej stresujące, a pacjenci uśmiechnięci i zadowoleni. W wolnych chwilach lubi czynny wypoczynek.

lekarz dentysta Ewa Jaskólska
Lekarz dentysta Ewa Jaskólska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, pedodoncją oraz protetyką. Charakteryzuje się dużą cierpliwością oraz miłym usposobieniem co pozwala jej leczyć z sukcesem również najmłodszych pacjentów. Ciągle rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach oraz wykładach.
Co roku czeka na pierwszy śnieg aby móc oddać się zimowym szaleństwom na stoku.
Lekarz dentysta Maria Łysoniewska z d. Maciejewska
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, głównie w dziedzinie endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.
W pracy charakteryzuje się spokojem i cierpliwością.
Dla Pani Doktor w gabinecie KrokoDent priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta oraz bezbolesność wykonywanych zabiegów.
Dbając o zdrowie ciała i ducha, regularnie chodzi na pływalnię oraz jeździ na rowerze.

lekarz dentysta Eliza Majewska-Kucharska
Lekarz dentysta Eliza Majewska-Kucharska – specjalista ortodonta
Od 2008 roku absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani Doktor ze szczególnym upodobaniem zajmuje się ortodoncją, której uczyła się pod okiem specjalisty ortodonty Piotra Chądzyńskiego oraz na licznych kursach. Nadal poszerza swoją wiedzę na szkoleniach światowej klasy wykładowców, by móc zapewnić Pacjentowi jakość leczenia na najwyższym poziomie. Troska o zdrowie pacjenta, piękny uśmiech, zdrowe stawy skroniowo-żuchwowe oraz zadowolenie każdego pacjenta są nadrzędnym celem Pani Doktor.
lekarz dentysta Justyna Bugaj
Lekarz dentysta Justyna Bugaj – chirurgia stomatologiczna
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywa specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie. Stale doskonali swoje umiejętności, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim kompetencje praktyczne. Zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz periodontologią. Doktor Bugaj przyjmuje w środy 15.00 – 20.00.
Lekarz dentysta Katarzyna Miękus
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Obecnie rezydent na specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, opiekun Studenckiego Koła Naukowego. Autorka i opiekun licznych prac naukowych i wystąpień na kongresach krajowych i zagranicznych.
Głównymi obszarami zainteresowań zawodowych Pani Doktor jest chirurgia ortognatyczna i zaburzenia drożności dróg odechowych podczas snu, objawiające się głównie chrapaniem. Biegle posługuje się językiem angielskim.
W wolnych chwilach lubi piesze wędrówki. Pasjonuje się urządzaniem wnętrz.
W Krokodent Stomatologia przyjmuje dorosłych i dzieci w zakresie chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i implantologii.
Lekarz dentysta Marcin Kucharski – ortodoncja
Call Now Button