Zespół

Dentyści w naszej przychodni

lekarz dentsta Amelia Filipkowska
Lekarz dentysta Amelia Filipkowska
Kierownik przychodni stomatologicznej KrokoDent. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, a następnie staż podyplomowy w gabinecie specjalizującym się w protetyce stomatologicznej. Na licznych kursach i szkoleniach doskonali się głównie w zakresie protetyki oraz stomatologii estetyczniej i zachowawczej. Do tej pory pracowała w gabinetach stomatologicznych na Dolnym Śląsku, w Warszawie i Wołominie. W swojej codziennej pracy w KrokoDent Stomatologia Pruszków przyjmuje dorosłych i dzieci w zakresie:

  • protetyki stałe uzupełnienia protetyczne:    korony, mosty, licówki ruchome uzupełnienia protetyczne:   protezy akronowe, akrylowe, szkieletowe
  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii estetycznej
  • endodoncji
  • profilaktyki

Pani Doktor stara się, aby wizyty były jak najmniej stresujące, a pacjenci uśmiechnięci i zadowoleni. W wolnych chwilach lubi czynny wypoczynek.

Lekarz dentysta Maria Łysoniewska z d. Maciejewska
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, głównie w dziedzinie endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.
W pracy charakteryzuje się spokojem i cierpliwością.
Dla Pani Doktor w gabinecie KrokoDent priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta oraz bezbolesność wykonywanych zabiegów.
Dbając o zdrowie ciała i ducha, regularnie chodzi na pływalnię oraz jeździ na rowerze.
lekarz dentysta Justyna Bugaj
Lekarz dentysta Justyna Bugaj – chirurgia stomatologiczna
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywa specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie. Stale doskonali swoje umiejętności, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim kompetencje praktyczne. Zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz periodontologią. Doktor Bugaj przyjmuje w środy 15.00 – 20.00.
Lekarz dentysta Anna Kowalewska – stomatologia zachowawcza, endodnoncja Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową oraz protetyką. Uczestnicząc w licznych kursach stale podnosi swoje kwalifikacje. Do tej pory zdobywała swoje doświadczenie w gabinetach stomatologicznych na mazurach oraz w Warszawie. Wolne chwile spędza na podróżowaniu. Troska o zdrowie Pacjenta jest nadrzędnym celem Pani Doktor.

lekarz dentysta Eliza Majewska-Kucharska
Lekarz dentysta Eliza Majewska – specjalista ortodonta
Od 2008 roku absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani Doktor ze szczególnym upodobaniem zajmuje się ortodoncją, której uczyła się pod okiem specjalisty ortodonty Piotra Chądzyńskiego oraz na licznych kursach. Nadal poszerza swoją wiedzę na szkoleniach światowej klasy wykładowców, by móc zapewnić Pacjentowi jakość leczenia na najwyższym poziomie. Troska o zdrowie pacjenta, piękny uśmiech, zdrowe stawy skroniowo-żuchwowe oraz zadowolenie każdego pacjenta są nadrzędnym celem Pani Doktor.
Lekarz dentysta Marcin Kucharski – ortodoncja
Lekarz dentysta Katarzyna Chmielińska-Popiołek
lekarz dentysta Ewa Jaskólska
Lekarz dentysta Ewa Jaskólska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, pedodoncją oraz protetyką. Charakteryzuje się dużą cierpliwością oraz miłym usposobieniem co pozwala jej leczyć z sukcesem również najmłodszych pacjentów. Ciągle rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach oraz wykładach.
Co roku czeka na pierwszy śnieg aby móc oddać się zimowym szaleństwom na stoku.
Call Now Button